Prekės

Naujienlaiškis

Akcijos

Reklama

Kompresinės kojinės Kategorijoje yra 55 prekės

Daugybė žmonių turi kojų venų susirgimų ir dažnai atkreipia dėmesį tik tada, kai odos paviršiuje išryškėja iššokusių kraujagyslių vagelės ar net guzeliai.
Priežastys, sukeliančios kojų venų išsiplėtimą, nėra iki galo išaiškintos, tačiau pastebėta, jog didžiausią įtaką daro paveldimumas, ilgalaikis stovėjimas ar sėdėjimas, nėštumas, kai kurios sveikatos problemos. Taip pat didžiulę įtaką venų ligų vystymuisi turi nepatogi avalynė, ypač aukštakulnė. Kompresinės kojinės - ne tik gydomoji priemonė, tačiau ir puiki profilaktinė priemonė, padėsianti išvengti venų susirgimų. Jei vakarais kojos sunkios, patinusios, pavargusios, skausmingos, profilaktinės kompresinės kojinės padės geriau jaustis ir pristabdys tolesnį susirgimo progresavimą.
Profilaktines ar pirmos kompresinės klasės kojines gali įsigyti kiekvienas, besirūpinantis savo sveikata. Antros ir trečios kompresinės klasės bei specialios paskirties kojines rekomenduoja gydytojai. Bet kuriuo atveju labai svarbu parinkti tinkamą kojinių dydį- tik tada jos atliks savo funkciją ir nesukels diskomforto jas dėvint. Bet kuriuo iškilusiu klausimu dėl kompresinės terpijos Jūs galite paskambinti mums telefonu
8 670 23669