Prekės

Naujienlaiškis

Akcijos

Reklama

Negyvosios jūros produktai Kategorijoje yra 3 prekės

Negyvoji jūra slepia nuostabius lobius, sukauptus per tūkstančius metų. Negyvoji jūra pasaulyje žinoma kaip vienas turtingiausių natūralių druskų šaltinių- joje yra daugiau nei 35 skirtingų mineralų rūšys, svarbios ne tik odos priežiūrai, bet ir viso žmogaus organizmo būklei. Ne veltui 400 metrų žemiau jūros lygio esanti Negyvoji jūra jau Antikos laikais garsėjo savo sveikatinamosiomis savybėmis – čia ilsėtis ir atgauti sveikatą vykdavo pasaulio valdovai ir valdovės.

SPA procedūroms naudojama Negyvosios jūros druska ir purvas. Druskoje esanti didelė mineralų koncentracija (magnio chlorido, kalio ir kalcio chlorido, bromidų, fluoridų, fosfatų, karbonatų) koncentracija skatina odos kraujo apytaką, regeneraciją ir gijimą, todėl naudojama ne tik grožio procedūroms, bet ir esant odos problemoms.

Negyvosios jūros druska atpalaiduoja, mažina stresą, raumenų įtampą, sąnarių skausmus, stimuluoja medžiagų apykaitą, stiprina visą organizmą.

Negyvosios jūros purvas pasižymi panašiomis savybėmis, kaip ir druska, be to- puikiai valo odos poras ir detoksikuoja organizmą.

Negyvosios jūros produktai naudojami geriausiuose pasaulio kurortuose, SPA, reabilitacijos centruose, o taip pat saugu ir paprasta naudoti namuose.

Negyvosios jūros produktai plačiai naudojami ir kosmetikos priemonių gamyboje.