Prekės

Naujienlaiškis

Akcijos

Reklama

Anticeliulitinės tamprės žemiau kelių

43,40 € su PVM

Į krepšelį

Mikromasažinės anticeliulitinės liekninančios kelnės žemiau kelių SILVER WAVE CORSARO Solidea  

Smulkiau

30 kitų prekių šioje kategorijoje:

MIKROMASAŽINĖS ANTICELIULITINĖS KELNAITĖS ŽEMIAU KELIŲ SILVER WAVE CORSARO su įaustomis bakteriostatinėmis sidabro jonų gijomis. SILVER WAVE kelnaitės atlieka specifinį gydymą nuo celiulito ir vandens kaupimosi.

SILVER WAVE CORSARO idealios blauzdas siekiančios kelnaitės, tinkamos įvairiausiai veiklai tiek viduje, tiek lauke. Minkštos, patogios ir tinkamos dėvėti visą dieną. Pagamintos naudojant ypatingas bakteriostatines „Meryl®Skinlife“ gijas su sidabro jonais; sidabro jonai yra nuolatos po truputį atpalaiduojami ir taip užtikrinama optimali odos biologinė pusiausvyra - odai leidžiama natūraliai kvėpuoti ir išvengiama nemalonaus kvapo. Dėl ypatingos patentuotos banguotos supintų gijų struktūros atliekamas švelnus ir veiksmingas odos mikromasažas, stimuliuojama poodinė cirkuliacija, todėl efektyviai gydomas celiulitas ir negraži apelsino žievelę primenanti oda. Plokščios siūlės ir higieniškas medvilnės įsiuvas.

Audinio faktūra su patentuotomis trimatėmis bangelėmis.

Šis patentuotas šiuolaikinėmis technologijomis pagrįstas audinys su ypatingomis bangelėmis natūralių kūno judesių dėka atlieka veiksmingą odos masažą. Tai stimuliuoja celiulito pažeistos odos kapiliarinę kraujotaką, neleidžia kojoms tinti ir padeda pašalinti nereikalingus skysčius. SILVER WAVE kelnaitės atlieka specifinį gydymą nuo celiulito ir vandens kaupimosi. Veiksmingumas ir rezultatai pagerėja, kai kelnaitės dėvimos atliekant fizinę veiklą.

SUDĖTIS: 80 % poliamidas,18 % elastanas, 2 % medvilnė