Prekės

Naujienlaiškis

Akcijos

Reklama

Anticeliulitinės tamprės aukščiau kelių

38,60 € su PVM

Į krepšelį

Mikromasažinės anticeliulitinės liekninančios tamprės aukščiau kelių silver wave strong.  

Smulkiau

30 kitų prekių šioje kategorijoje:

MIKROMASAŽINĖS ANTICELIULITINĖS LIEKNINANČIOS KELNĖS AUKŠČIAU KELIŲ SILVER WAVE STRONG su įaustomis bakteriostatinėmis sidabro jonų gijomis atlieka specifinį gydymą nuo celiulito ir vandens kaupimosi, formuoja figūrą.

SILVER WAVE STRONG kelnaitės iki kelių, minkštos ir elegantiškos, pagamintos iš patentuoto trimatės banguotos struktūros audinio. Natūralių kūno judesių dėka ši struktūra atlieka giluminį, tačiau švelnų odos mikromasažą. Suaktyvinama kraujotaka ir pašalinami susikaupę skysčiai. Drabužis pagamintas naudojant ypatingas „Meryl®Skinlife“ gijas su sidabro jonais, turinčiais bakteriostatinį poveikį, todėl palaikoma bakterinės floros biologinė pusiausvyra ir odai leidžiama natūraliai išprakaituoti, taip išvengiant nemalonaus kvapo. Plokščios siūlės ir higieniškas medvilnės įsiuvas.

Audinio faktūra su patentuotomis trimatėmis bangelėmis.

Šis patentuotas šiuolaikinėmis technologijomis pagrįstas audinys su ypatingomis bangelėmis natūralių kūno judesių dėka atlieka veiksmingą odos masažą. Tai stimuliuoja celiulito pažeistos odos kapiliarinę kraujotaką, neleidžia kojoms tinti ir padeda pašalinti nereikalingus skysčius. SILVER WAVE kelnaitės atlieka specifinį gydymą nuo celiulito ir vandens kaupimosi. Veiksmingumas ir rezultatai pagerėja, kai kelnaitės dėvimos atliekant fizinę veiklą.

SUDĖTIS: 80 % poliamidas, 18 % elastanas, 2 % medvilnė