Prekės

Naujienlaiškis

Akcijos

Reklama

Anticeliulitinės kelnės žemiau kelių

20,85 € su PVM

Į krepšelį

Anticeliulitinės kelnės žemiau kelių Basic Fitness Classic, juodos spalvos

Smulkiau

30 kitų prekių šioje kategorijoje:

Mikromasažinės anticeliulitinės kelnaitės žemiau kelių Fitness Classic veiksmingai lygina odą ir sėkmingai naikina celiulito sukeltus defektus. Ideliai tinka sportui.

Farmacell Basic kelnaitės su mikrofibra bei unikalaus pynimo mikromasažo sistema. Šis išskirtinis „kvėpuojantis“ elastinis audinys vykdo nuolatinį mikromasažą, minkština odą ir veiksmingai kovoja su celiulito sukeltais defektais, pagerina mikrocirkuliaciją ir sumažina riebalines sankaupas bei šalina toksinus. Šis audinys stimuliuoja poodinę cirkuliaciją, tokiu būdu oda tampa lygesnė ir stangresnė.

Šie apatiniai puikiai priglunda ir yra su tokia nedidele kompresija, kad net nejuntami ant kūno.

Masažuojančių kelnaičių specifinis audinys yra specialaus audimo su mikro masažuojančiomis bangelėmis. Šios bangelės ne tik masažuoja odą siekiant suaktyvinti cirkuliaciją, tačiau ir padeda anticeliulitiniam kremui prasiskverbti giliau, todėl patartina kartu su kelnaitėmis naudoti Farmacell Plus anticeliulitinį kremą, tuomet dar efektyviau ir greičiau naikinamas celiulitas.

Farmacell gaminiai yra priskiriami I medicininei klasei. Atlikti klinikiniai tyrimai patvirtino veiksmingumą gydant celiulitą.

Juodos spalvos

Sudėtis: 92% Mikro poliamidas, 8% Elastanas