Prekės

Naujienlaiškis

Akcijos

Reklama

Fotoepiliatorius Silk'n Pro

390,99 € su PVM

Į krepšelį

Fotoepiliatorius Silk'n Pro

Smulkiau

30 kitų prekių šioje kategorijoje:

Silk'n Pro - tai fotoepiliacijai namuose skirtas prietaisas, puikiai tinkantis tiek moterims, tiek vyrams (Unisex).

Nuo šiol ilgai išliekantį depiliacijos rezultatą, kurį ankščiau galima buvo gauti tik pasinaudojus brangiai kainuojančiomis grožio klinikos paslaugomis, galima pasiekti tiesiog savo namuose. Naudojantis fotoepiliatoriumi Silk’n Pro nebeliks nuolatinių išlaidų depiliaciniam vaškui, skutimosi peiliukams ar dermatologo paslaugoms.

Silk’n Pro yra inovatyvus, asmeniniam naudojimui skirtas fotoepiliatorius. Jį naudojant pasiekiami panašūs rezultatai kaip ir specializuotoje grožio klinikoje, tačiau gerokai mažesniais kaštais, išsaugant asmeninį privatumą ir diskretiškumą. Silk’n Pro naudojama patentuota fotoepiliacijos technologija Home Pulsed Light, sukurta išimtinai saugiam ir veiksmingam nepageidautinų plaukų šalinimui namuose.

Laikantis instrukcijoje nustatytų reikalavimų, fotoepiliacijos procedūros su Silk’n Pro yra visiškai neskausmingos, lyginant jas su įprastomis epiliacijos procedūromis, depiliacija vašku ar plaukų šalinimu lazeriu. Beto, išvengiama nemalonaus šalutinio poveikio, kaip plaukų įaugimas ar įbrėžimai odoje.

Komplektacija:
1. Fotoepiliatorius Silk'n Pro - 1 vnt.
2. Keičiamas šviesos šaltinio modulis (lemputė) - 2 vnt.
3. Išsami naudotojo instrukcija lietuvių kalba - 1 vnt.

Pagaminta Izraelyje