Prekės

Naujienlaiškis

Akcijos

Reklama

Fotoepiliatorius Silk'n SensEpil

362,02 € su PVM

Į krepšelį

Foto epiliatorius Silk'n SensEpil

Smulkiau

30 kitų prekių šioje kategorijoje:

Silk'n SensEpil - tai išskirtinai moterims sukurtas, fotoepiliacijai namuose skirtas prietaisas.

Silk’n SensEpil yra inovatyvus, asmeniniam naudojimui skirtas nepageidautinų plaukų šalinimo prietaisas. Jį naudojant pasiekiami panašūs rezultatai kaip ir specializuotoje grožio klinikoje, tačiau gerokai mažesniais kaštais, išsaugant asmeninį privatumą ir diskretiškumą.

Fotoepiliatorius Silk’n SensEpil yra saugus, lengvai valdomas, nedidelių eksploatacinių kaštų įrenginys.

Dėl didelio depiliuojamo ploto (intensyvios šviesos šaltinis vienu metu veikia 2cm x 3cm plotą, t.y. 6 kv. cm), fotoepiliatorius Silk’n SensEpil suteikia galimybę atlikti greitas ir veiksmingas fotoepiliacijos procedūras įprastomis namų sąlygomis. Pavyzdžiui, plaukelių šalinimo procedūra nuo abiejų kojų tetrunka tik apie 20 minučių.

Laikantis instrukcijoje nustatytų reikalavimų, fotoepiliacijos procedūros su Silk’n SensEpil yra visiškai neskausmingos, lyginant jas su įprastomis epiliacijos procedūromis ar depiliacija vašku. Beto, išvengiama nemalonaus šalutinio poveikio, kaip plaukų įaugimas ar įbrėžimai odoje.

Nuo šiol ilgai išliekantį depiliacijos rezultatą, kurį ankščiau galima buvo gauti tik pasinaudojus brangiai kainuojančiomis grožio klinikos paslaugomis, galima pasiekti tiesiog savo namuose. Naudojantis fotoepiliatoriumi Silk’n SensEpil nebeliks nuolatinių išlaidų depiliaciniam vaškui, skutimosi peiliukams ar dermatologo paslaugoms.

Komplektacija:
1. Fotoepiliatorius Silk'n SensEpil - 1 vnt.
2. Keičiamas šviesos šaltinio modulis (lemputė) - 1 vnt. 
3. Vartotojo vadovas DVD - 1 vnt. 
4. Išsami naudotojo instrukcija lietuvių kalba - 1 vnt.

Pagaminta Izraelyje