Prekės

Naujienlaiškis

Akcijos

Reklama

Tianshi iškilimų kilimėlis

40,14 € su PVM

Į krepšelį

44,60 € su PVM

(Sumažinome kainą 10 %)

Sumažintos kainos!
Tianshi iškilimų kilimėlis Quincuncial Prominences

Smulkiau

30 kitų prekių šioje kategorijoje:

Žmogaus pėdos yra glaudžiai susijusios su jo sveikata. Visi skirtingų kūno dalių susirgimai atsispindi atitinkamose refleksinėse pėdų srityse. Atliekant stimuliuojantį masažą šiose refleksinėse pėdų srityse galima pagerinti kraujo cirkuliaciją pėdose, reguliuoti atitinkamų vidaus organų funkcijas.

Vaikštant ant Tianshi Quincuncial Prominences kilimėlio:

- gerinama organizmo cirkuliacinė funkcija, ląstelių metabolizmas, endokrininių liaukų sekrecija, taip pat stiprinama leukocitų ir limfocitų imuninė apsauginė funkcija.

- sustiprinamas nervinis refleksas, veiksmingai blokuojant kitus patologinius impulsus, siunčiamus į nervinius centrus.

- sužadinami vidiniai reguliaciniai organizmo mechanizmai, aktyvuojamos visų audinių ir organų funkcijos, išlaisvinami įvairių rūšių terapiniai faktoriai, kurių dėka šalinami susirgimai, apsisaugoma nuo ligų, ir gerinama sveikata.

- stiprinami psichologiniai terapiniai efektai, skatinamas naudingas psichologinis poilsis ir organizmo reguliacija, atpalaiduojamas kūnas ir psichika, sustiprinamas pasitikėjimas jėgomis nugalėti ligas, bei optimistinės emocijos, eliminuojamos žalingos psichologinės būklės, tokios kaip pesimizmas ir nusivylimas. Mobilizuojami įgimti terapiniai faktoriai kovai su ligomis, ilgainiui jas nugalint.

Kievieną dieną po 10 minučių vaikštant ant  Tianshi Quincuncial iškilimų kilimėlio, stimuliuojamos refleksinės pėdų zonos. Išmirkant pėdas medicininiame tirpale ir atliekant forsuotą masažą stimuliacijos efektas sustiprinamas dukart. Tokiu būdu galima per trumpą laiką išvalyti su refleksinėmis zonomis susijusius energijos kanalus, tokiu būdu pagerinant kraujo tėkmę, padedant atsipalaiduoti bei sveikti energetiniu ir fiziniu požiūriu.

Išmatavimai: 1m x 0,5m