Prekės

Naujienlaiškis

Akcijos

Reklama

Eukalipto lapų vanta

2,62 € su PVM

3,74 € su PVM

(Sumažinome kainą 30 %)

Pristatymo terminas: Šiuo metu neturime

Išparduodama!
Eukalipto lapų vanta

Smulkiau


Informuokite mane kai prekė bus

10 kitų prekių šioje kategorijoje:

Eukaliptas (Eucalyptus globulus Labill) – visžalis šiltųjų kraštų mirtinių šeimos augalas su plačiai žinomomis profilaktinėmis ir gydomosiomis savybėmis. Eukaliptų lapuose yra 4,5% eterinio aliejaus, kuri veikia antiseptiškai, slopina uždegimą ir skausmą, palengvina atsikosėjimą.

Pirtis su eukalipto vantomis- atgaiva kūnui ir peršalimo ligų profilaktika, natūralus būdas pašalinti nuovargį ir depresiją. Vanojimasis eukalipto vanta padės sumažinti raumenų skausmus, odos problemas ir tiesiog tai puiki relaksacija!

Eukalipto lapai gana kieti (primena lauro lapus), todėl vantą svarbu tinkamai paruošti: naują eukalipto vantą reikia 6-7 val. pamirkyti šiltame iki 40C temperatūros vandenyje; jei vanta jau naudota, užtenka pamerkti pusvalandžiui. Po to įdėti į nepralaidų orui maišelį ir palikti įkatintoje pirtyje, kad subręstų. Taip sužadinamas aromatas ir eukalipto veikliosiso medžiagos. Prieš pat naudojimą reikia 15 min. palaikyti karštame 70-80C temperatūros vandenyje. Patariama pradėti pertis glostimasiais judesiais, kurie palaipsniu vis stiprėtų. Labai naudinga vantą naudoti kaip plaušinę – poveikis odai dar sustiprės.

Vantos ilgis apie 50 cm.

Kilmės šalis Tailandas.