Prekės

Naujienlaiškis

Akcijos

Reklama

Voriukas 2

26,90 € su PVM

Į krepšelį

28,10 € su PVM

Sumažintos kainos!

Akustinis netaisyklingos laikysenos korektorius Voriukas 2

Smulkiau

4 kitų prekių šioje kategorijoje:

Voriukas 2 - patobulintas korektoriaus variantas - „kovoja” prieš kūprinimąsi, o taip pat turi dvi papildomas funkcijas: atsikišusio pilvo ir simetriškų pečių bei menčių korekciją. Korektorius vienu metu kontroliuoja 3 netaisyklingos laikysenos požymius. Tai patentuotas originalus gaminys, o jums nebereikės stovėti už atžalos nugaros ir nuolat priminti, kad sėdėti reikia tiesiai.

Voriukas 2 skirtas vaikams jaunimui, suaugusiems – visai šeimai. Kiekvienas prisitaikys jį savo problemoms spręsti. Šio prietaiso naudojimas nereikalauja skirti laiko fiziniams pratimams ar pan. - užteks nešioti jį 2– 3 kartus per dieną po keliolika minučių kasdieninės veiklos metu: žiūrint televizorių, dirbant kompiuteriu, rašant ir pan. Palaipsniui laikysena pagerėja, nes įprantama prie taisyklingos kūno padėties. Voriukas 2 „moko” taisyklingos laikysenos įpročio natūraliu būdu – stiprindamas už taisyklingą laikyseną atsakingų raumenų grupes.

Lengvas kūprinimasis, "kabantis" pilvas, nelygi pečių linija ar atsikišusios mentės – apie šiuos laikysenos trūkumus signalizuojama garsiniu signalu ir primenama, jog reikia įtempti reikalingas raumenų grupes, koreguojančias laikyseną – taisyklingą sėdėseną ar stovėseną. 

Voriukas nerekomenduojamas vaikams, kuriems nustatyta skoliozė. Dėl prietaiso naudojimo pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Dydžiai M ir L - nurodykite užsakydami.

M - 60-85 cm talijos apimtis

L -  85-110 cm talijos apimtis

 

Gamintojas Med Patent Sp. z o.o.