Treniruoklis Samozdrav paprastas variantas

Nauja prekė

Kvėpavimo treniruoklis Samozdrav paprastas variantas

Smulkiau

76,46 € su PVM

Apie prekę

Treniruoklis "Samozdrav" yra specialus kvėpavimo prietaisas, sukurtas Rusijos mokslininkų,  siekiant natūraliu nemedikamentiniu būdu pašalinti pagrindinę širdies - kraujagyslių ligų priežastį - arteriniame kraujyje sumažėjusį angliarūgštės dujų (CO2) kiekį.

"Samozdrav” naudojimo išskirtinė ypatybė, tai paprastumas ir kiekvienam prieinamumas. Kompleksu gali naudotis bet kuris žmogus, bet kokio amžiaus, kadangi čia jam nereikalingos jokios fizinės ar valios pastangos. Naudojant kapnikatorių, nesugaištama papildomai laiko, kadangi juo galima naudotis pvz., skaitant laikraštį ar žiūrint televizorių. Svarbu, įsigijus aparatą, atidžiai išstudijuoti jo pasą, kuriame aprašyta (kartu su iliustracijomis) kapnikatoriaus surinkimo etapai ir kapnometro naudojimo instrukcija.

Treniruoklis susideda iš dviejų dalių: pagrindinės dalies – kapnikatoriaus, kurio veikimo esmė yra padidinti CO2 kiekį kraujyje ir kapnometro, kuriuo galima matuoti kvėpavimo lygis ir anglies dvideginio kiekis kraujyje.

Kapnikatorius oficialiai vadinamas "Treniruokliu - fizkultūriniu imitatoriumi" (TFI), kadangi kvėpuojant šiuo aparatu organizme vyksta pasikeitimai analogiški pasikeitimams, kurie vyksta dėl fizinių krūvių, pvz., kasdieninis bėgiojimas, jogos pratimai. Tačiau pastarieji būdai reikalauja daug valios pastangų ir laiko sąnaudų. 30-60 min. per dieną kvėpuojant per kapnikatorių įprastu, ramiu, lygiu, be sulaikymų kvėpavimu, gauname laikiną, padidintą CO2 kiekį kraujyje (priklausomai nuo reguliavimo, bet ne daugiau už normą 6,5 %). Naudojant. antrą įrenginį – kapnometrą, galima 1 kartą per 2 mėn. patiems pamatuoti savo kvėpavimo intensyvumą ir stebėti jo normalizavimo procesą.

TFI (treniruoklis fizkultūrinis imitatorius) – kapnikatorius yra fiziologijos mokslo ir inžinerinės kūrybos produktas, padedantis atstatyti ir stiprinti žmogaus sveikatą, mažiau suvartoti vaistų. Cosmic Health normalizuoja kvėpavimą ir CO2 kiekį kraujyje. To pasiekiama pakeičiant organizmo jautrumą CO2 kiekiui kraujyje. Kitaip tariant, kvėpavimo aparatas sukuria koreguojantį kvėpavimo centro postūmį, kuris pasiekimas kasdieninių kvėpavimo treniruočių dėka.

Treniruočių procesą sudaro keturios stadijos, kurių kiekvienos trukmė – mėnuo. Jau per pirmąsias 4-6 savaites pastebimas stabilus kraujospūdžio mažėjimas. Kapnikatorius reguliuojamas pasukant vidinę talpą fiksuotu kampu. Visas aprašymas yra instrukcijose.

*** 

Paprasto varianto treniruoklis rekomenduojamas norintiems sutaupyti ir turintiems namuose paprastų buitinių stiklainių, kurie sumontuojami ir naudojami kartu su treniruokliu didinant treniruočių krūvį.

Įsigyjant treniruoklį, skirtingai negu, pavyzdžiui, perkant vaistus, pinigai išleidžiami tik vieną kartą — nereikalingi maitinimo elementai, filtrai, cheminės medžiagos, treniruokliui suteikiama pusantrų metų garantija.

Pagaminta Rusijoje

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Treniruoklis Samozdrav paprastas variantas

Treniruoklis Samozdrav paprastas variantas

Kvėpavimo treniruoklis Samozdrav paprastas variantas

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: