Dezodorantas jautriai odai

HA237

Nauja prekė

Rutulinis dezodorantas su nakvišų ir simondsijų aliejais

Smulkiau

8,20 € su PVM

Apie prekę

Ekologiškas švelnus kreminis rutulinis dezodorantas jautriai odai su nakvišų ir simondsijų aliejais veikia patikimai ir ilgai. Suteikia gaivumo pojūtį visai dienai. Ypač tinka jautriai odai, taip pat žmonėms, turintiems alergijų.

Be sintetinių kvapų, be alkoholio.

Sudėtis: water of sea buckthorn leaves*, shea butter*, hydrogenated coco glycerides, jojoba oil*, sea buckthorn leaves extract*, zinc oxyde, evening primerose oil*, witch hazel hydrolate*, lecithin, natural vitamin E, lecithin hydrogenated, xanthan, glycerin, triglyceride.
* - iš ekologinių ūkių.

Iš 100% natūralių, 12.2% ekologiškų sudedamųjų medžiagų.

Vokietijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas.

„Eubiona“ - natūrali ir ekologiška kosmetika, pagaminta iš 100% natūralių ingredientų. Gaminama  jau nuo 1988 metų iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tai vertingi natūralūs aliejai, augalų ir gėlių ekstraktai. „Eubiona“ produktuose naudojami tik natūralūs švelniai plaunantys tenzidai (paviršiaus aktyviosios medžiagos), išgaunami iš cukraus - atsinaujinantis šaltinis ir visiškai biologiškai suyranti medžiaga. Visi produktai be sintetinių dažiklių, kvapų, konservantų, silikonų ir kitų žmonėms bei gamtai kenksmingų medžiagų. Pakuotės iš 100% perdirbamų medžiagų. Produktai nebandyti su gyvūnais.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Dezodorantas jautriai odai

Dezodorantas jautriai odai

Rutulinis dezodorantas su nakvišų ir simondsijų aliejais

Deriniai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: