Kokosų aliejaus muilo drožlės voniai

HA264

Nauja prekė

Kokosų aliejaus muilo drožlės su žiedlapiais voniai, 100 g

Smulkiau

9,20 € su PVM

Apie prekę

Šalto spaudimo kokosų aliejus švelniai drėkina ir maitina odą. Natūralių eterinių aliejų ir gėlių mišinys suteikia saldų aromatą. Puikiai tinka poilsiui ir atsipalaidavimui.

Naudojimas: prie produkto pridėtą maišelį užpildykite norimu kiekiu drožlių ir žiedlapių mišinio ir įmerkite į vonią. Panaudojus, maišelio turinį išmeskite į šiukšlių dėžę arba kompostą.

Atsiliepimas: „Gimtadienio proga gavau kokosų aliejaus muilo drožlių su žiedlapiais voniai priemonę. Buvau labai nudžiuginta, kai galėjau tai išmėginti savo vonioje. Indelyje yra dailus maišelis, į kurį įpyliau sklidiną šaukštą turinio ir įsimečiau į vonią. Apėmė labai malonus atsipalaidavimo jausmas, lyg gulėčiau kokoso pieno vonioje. Atsipalaidavo visi raumenys, malonus kvapas suteikė labai gerą nuotaiką.
Kai ištirpo kokoso drožlių muilas ir vanduo tapo baltas, paėmus maišelį, pastebėjau, kad jame liko žolelės, kvepiančios neįtikėtinai maloniu aromatu, primenačiu žydinčią pievą, kurioje dūzgia bitės ir skraido drugiai... Žiedlapiai buvo išlaikę savo natūralią gyvą spalvą. Tiesiog nesinorėjo išsiskirti su šiuo margaspalvių ir kvapnių žiedlapių maišeliu.
Vieno indelio manau turėtų užtekti 6-8 vonioms.“

Atidarius sunaudoti per 12 mėnesių.

Vokietijoje pagamintas produktas.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Kokosų aliejaus muilo drožlės voniai

Kokosų aliejaus muilo drožlės voniai

Kokosų aliejaus muilo drožlės su žiedlapiais voniai, 100 g

Deriniai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: