Sumažinta kaina! Alergijos

Alergijos

Nauja prekė

Dr. Peter J. D'Adamo Catherine Whitney "Alergijos", 2008 m

Smulkiau

4,94 € su PVM

-9%

5,43 € su PVM

Apie prekę

Knyga „Alergijos: kovokite su jomis pasitelkdami dietą pagal kraujo grupę“ pateikia keturis kovos planus, kokių nerasite jokioje kitoje knygoje, kurie yra pritaikyti jūsų individualiems poreikiams, aplinkos veiksnių ir maisto produktų sukeltų alergijų prevencijai, chroniškoms sinusų infekcijoms, astmai ir su alergijomis susijusioms ligoms gydyti.

Daktaro Peterio J. D’Adamo knygoje „Alergijos: kovokite su jomis pasitelkdami dietą pagal kraujo grupę“ pateikiamas kovos planas apima:

• Dietą, tinkamą Jūsų kraujo grupei, kuri veikia alergijų atsiradimo šaltinį, sušvelnina uždegimus ir tiksliai nurodo mitybos veiksnius, skatinančius alergines reakcijas.

• Naują labai naudingų maisto produktų kategoriją, kuri yra galingas kovos su alergijomis ginklas jūsų kraujo grupei.

• Kraujo grupei tinkamų vitaminų, papildų ir žolelių, kurie padeda įveikti alergijas ir su jomis susijusias ligas, sąrašus.

• Keturių savaičių planą praktinių mitybos, pratimų ir gyvenimo būdo strategijų siekiant įveikti alergijas.

Daktaras Peteris J. D’Adamo yra žymus gydytojas natūropatas, tyrinėtojas ir dėstytojas, naujoviškos knygų serijos apie taisyklingą mitybą autorius. Jo plataus masto moksliniai ir klinikiniai ryšio tarp kraujo grupės, sveikatos ir ligų tyrimai pelnė jam tarptautinį pripažinimą ir sukėlė ryškius pokyčius kovoje su įvairiomis ligomis. Autorius dirba Viltone (Konektikuto valstija). Jo knygos išverstos į daugiau kaip penkiasdešimt kalbų.

Leidykla "Algarvė", 2008 m

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Alergijos

Alergijos

Dr. Peter J. D'Adamo Catherine Whitney "Alergijos", 2008 m

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: