Vasarinė antklodė Hoie Iris

Nauja prekė

Vasarinė antklodė Hoie Iris

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

137,00 € su PVM

Apie prekę

Høie Iris vasarinė antklodė - tai išskirtinės kokybės antklodė, užpildyta baltųjų europinių muskusinių ančių pūkais. Kiekvienos siuntos pūkai yra siunčiami į nepriklausomą laboratoriją Šveicarijoje ( IDFL - tarptautinė pūkų ir plunksnų laboratorija ) ir ištestuojami pagal europinius standartus. Tai užtikrina kiekvieno produkto puikią kokybę ir ilgaamžiškumą.

Antklodės viršutinis sluoksnis yra iš 100% medvilnės, impregnuotos su Aloe-Vera. Ši medžiaga užtikrina, kad miegant su šios rūšies antklodėmis, geriau išgarinama kūno drėgmė. Medžiaga yra sertifikuota pagal Oeko-Tex 100 (ekologiškų audinių ) standartus.

Viršutinio medvilninio sluoksnio speciali struktūra padeda sumažinti dulkių erkučių veisimąsi jūsų patalynėje. Dėl šių išskirtinių savybių šios antklodės yra rekomenduojamos Norvegijos astmos ir alergologų draugijos ( NAAF ).

Jei skalbyklės talpa leidžia, galima skalbti skalbyklėje 60°C temperatūroje. Naudoti skalbimo priemones, skirtas vilnai arba pūkams, be enzimų. Pastoviai vėdinti.

Dydžiai 140x200, pūkų stiprumas 11, skalėje nuo 1 iki 12.

Pagaminta Norvegijoje

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Vasarinė antklodė Hoie Iris

Vasarinė antklodė Hoie Iris

Vasarinė antklodė Hoie Iris

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: