Jericho rožė

Nauja prekė

Amžina Egipto rožė

Smulkiau

4,86 € su PVM

-30%

6,95 € su PVM

Apie prekę

Tai gamtos stebuklas, gyvenantis šimtus metų be žemės ir be vandens. Ypatingame karštyje ir lediniame vandenyje šis nepaprastas augalas gali pražysti tiek kartų, kiek tik jūs pageidausite, nenaudojant jokios žemės (dirvožemio) ir po to vėl gali būti sudžiovintas.

Jei norite pažadinti Jericho rožę ir leisti jai vėl sužydėti, tiesiog įmerkite ją į šaltą arba net verdantį vandenį (kuris sunaikintų bet kokį gyvą augalą) ir po keleto valandų pamatysite stebuklą: sudžiuvę lapai ir šakelės nusidažys įvairiausiomis spalvomis ir taps tarsi gyvi. Kai tai įvyks, išimkite rožę iš vandens ir padėkite į lėkštę. Laistykite rožę kasdien, bet ne ilgiau kaip 8 dienas. Tada leiskite rožei išdžiūti sausoje ir šiltoje vietoje. Po dviejų dienų džiovinimo, atgimimo stebuklą galite kartoti iš naujo.

Šie keisti augalai kilę iš Izraelio dykumų, esančių tarp Jeruzalės ir Negyvosios jūros. Auga akmenuotame smėlyje, žydi nedideliais baltais žiedais. Vasarą kai subręsta sėklos, suglaudžia šakeles, nulūžta nuo šaknies ir susisukę į šakelių kamuoliuką, kartu su smėliu, vėjo genami keliauja per dykumą.

 

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Jericho rožė

Jericho rožė

Amžina Egipto rožė

Deriniai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: