Čiužinys OPERA

Nauja prekė

Čiužinys, vertinantiems natūralumą.

Smulkiau

419,00 € su PVM

Apie prekę

Žmogus vis labiau vertina natūralumą bei jį supančią aplinką, todėl siūlome išbandyti čiužinį kuris gaminamas iš kiek įmanoma daugiau natūralių medžiagų. Tokios medžiagos pasižymi geru pralaidumu orui ir puikiu vėdinimusi. Čiužinys Multipocket spyruoklių sistemos pagrindu, kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, o jų yra net 400 kv/m, todėl kiekvienos spyruoklės individualaus reagavimo metu puikiai sugeriami miegančiojo judesiai. Ypatingam komfortui pasiekti, viena čiužinio pusė dengta net kelių skirtingų sluoksnių deriniu. Tai medvilnė, laidus orui lateksas, kokoso pluoštas bei ypatinga ir neįprasta, prabangių čiužinių bei lovų gamyboje naudojama medžiaga – arklio ašutai. Žinoma, visų pirma ašutai yra paruošiami taip, kad būtų tinkami čiužinių gamybos naudojimui, užkertant galimybes alerginei reakcijai. Paruoštas naudojimui arklio ašutų pluoštas veikia kaip puiki vėdinimo sistema. Ji neleidžia miegančiojo kūnui sukaisti ant tokio čiužinio žmogus jaučia tinkamiausią temperatūrą. Dėka natūralių arklio ašutų ir kitų medžiagų, esančių čiužinyje derinio miegančiajam tiek šiltu, tiek šaltu oru nei per karšta, nei per šalta. Kita čiužinio pusė padengta itin elastingu putų poliuretanu HR. Šio čiužinio pagrindą prilaikantys šonai iš visų pusių turi daugybę specialiai išpjaustytų vėdinimo angelių. Toks čiužinys puikiai praleidžia orą, nesugeria drėgmės ją natūraliai išgarindamas. Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, orui laidžios bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos.  Čiužinys tinka tiems, kurie miegui renkasi vidutinio kietumo ar kietesnį pagrindą.
Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200g / m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.

Čiužinio branduolį sudaro:

• Medvilnės sluoksnis  (500 gr/m2)- 0,5 cm
• Arklio ašutų pluoštas (T-45kv/m), 900 gr/m2 – 4cm
• Laidus orui lateksas (T-65 kg/m3)-2 cm
• Kokoso pluoštas – 1cm
• 5 zonų Multipocket spyruoklių sistema
• Spyruoklių apsauga, veltinio sluoksnis – 5 mm
• Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-40 kg/m3) – 3 cm
• Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 120kg
• Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 26 cm
• Lovos pagrindas – grotelės

Galimi ilgiai: 190/195/200 cm

Čiužinio plotis 80/90/100/120/140/160/180/200

Specialiai pjaustyti, orui laidūs čiužinio šonai

Čiužinys – dvipusis. 

Garantija – 5 metai

 DĖMESIO. Ši prekė yra nestandartinio dydžio, todėl prieš ją užsakant prašytume susisiekti su pardavėju dėl jos pristatymo.

 

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Čiužinys OPERA

Čiužinys OPERA

Čiužinys, vertinantiems natūralumą.

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: