Indų ploviklis

BCH40

Nauja prekė

Ekologiškas indų ploviklis Almacabio, 250 ml

Smulkiau

6,77 € su PVM

Apie prekę

Ekologiškas aplinkai „Almacabio“ indų ploviklis. Su lengvai ir greitai suyrančiais tenzidais iš augalinės kilmės žaliavų. Su odą saugančiu augaliniu glicerinu. Pakuotės užtenka maždaug 200 plovimų. Tinka veganams.

Plauna emaliuotus, stiklo, keramikos, nerūdijančio plieno, aliuminio, plastiko indus ar paviršius. Pašalina maisto likučius, kvapus, nepalieka dėmių.

Be fosforo, fosfatų, enzimų, gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. Be naftos chemijos ingredientų. „Almacabio“ aktyviai dalyvauja kampanijoje prieš bandymus su gyvūnais. Šiame produkte nėra gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. „Almacabio“ savo produkcijai gaminti naudoja tik augalinės kilmės tenzidus. Pakuotė pagaminta iš perdirbtos plastmasės.

Sertifikuotas BIO C.E.Q. ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“ pagal paties „Almacabio“ sukurtą ekologiškumo standartą. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai. Jo įgyvendinimą kontroliuoja sertifikavimo institucija „ccpb“.

Naudojimas: priklausomai nuo vandens kietumo naudoti 1-2 ml ploviklio litrui vandens. 1 arbatinis šaukštelis atitinka 2-3 ml ploviklio. Jei indai labai nešvarūs, ploviklio kiekį padidinti.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Indų ploviklis

Indų ploviklis

Ekologiškas indų ploviklis Almacabio, 250 ml

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: