Vibroakustinis aparatas Vitafon IR

Nauja prekė

Vibroakustinis aparatas Vitafon IR su infraraudonaisiais spinduliais.

Smulkiau

159,00 € su PVM

Apie prekę

Vitafon IR apjungia mikrovibracijos ir infraraudonųjų spindulių terapiją dar didesniam efektui pasiekti. Infraraudonųjų spindulių veikimo zonoje sušyla gilesni poodiniai sluoksniai,  suaktyvėja kraujo ir limfos cirkuliacija, pastebimas prieuždegiminins efektas, mažėja skausmas.

Mikrovibracijos ir infraraudonųjų spindulių suderinimas pasižymi dar didesniu prieuždegiminiu, nuskausminančiu ir regeneruojančiu efektu, leidžiančiu paspartinti gyjimo laiką.

Vitafon-IR - tai ne modernizuotos Vitafon, o priemonė su skirtingomis charakteristikomis nei "Vitafon"- skiriasi amplitudė, dažnis bei šiame prietaise papildomai naudojami  infraraudonieji spinduliai. 

Dėl infraraudonųjų spindulių ir mikrovibracijos suderinimo, prietaise "Vitafon-IR" nėra pulsacijos, tačiau yra papildoma vibroakustinio poveikio gradacija.

Prietaisas Vitafon-IR  skirtas ir itin veiksmingas uždegiminių ligų, taip pat diabetinės angiopatijos gydymui, rekomenduojamas esant apatinių galūnių limfostazėms, sergant lėtiniu virusiniu hepatitu, o taip pat naudojamas ir esant visoms indikacijoms, kaip ir Vitafon prietaisas.

Nenaudoti esant piktybiniams augliams, nėštumo metu, išreikštos aterosklerozės atvejais, ūmių respiratorinių susirgimų atvejais, padidėjus kūno temperatūrai. Negalima vibrofonų dėti širdies plote. Akmenligės atvejais prietaisas naudojamas tik kontroliuojant gydytojui.

Vitafon IR su laikmačiu - galima nustatyti procedūros trukmę.  

Rinkinį sudaro:

• Valdymo blokas su vienu vibrofonu ir tuo pačiu metu veikiančiu infraraudonųjų spindulių šaltiniu.
• Aparatas turi 4 skirtingus veikimo režimus.
• Integruotas laikmatis, kuris automaiškai išjungia aparatą, o procedūros laikas bei likęs procedūrai laikas matose ekrane.
• Maitinimo blokas.
• Laikymo dėžutė.

 Prietaisas  sertifikuotas ES

 Plačiau skaitykite www.konsultuokis.lt/>> Vibroakustinė terapija

 

 

 

 

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Vibroakustinis aparatas Vitafon IR

Vibroakustinis aparatas Vitafon IR

Vibroakustinis aparatas Vitafon IR su infraraudonaisiais spinduliais.

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: