Privatumo politika

ecohit.lt administracija rūpinasi, kad mūsų klientų duomenys būtų saugūs. Asmeniniai duomenys - tai informacija, kuri leidžia identifikuoti vartotoją, pvz.: vardas, adresas, el.paštas. UAB EKO PRO nerenka asmeninių duomenų apie Jus, išskyrus tuos atvejus, kai Jūs patys juos pateikiate (t.y. kai užsisakote mūsų gaminius, prenumeruojate nemokamas naujienas arba registruojatės specialiose akcijose).

Asmeninių duomenų naudojimas ir atskleidimas

Asmeninius Jūsų duomenis UAB EKO PRO naudoja tik svetainės administravimo tikslais, kad būtų galima suteikti prieigą klientams prie tam tikros informacijos arba susisiekti su klientu. UAB EKO PRO neperduos Jūsų asmeninių duomenų tretiesiems asmenims komerciniais ar reklamos tikslais. UAB EKO PRO darbuotojai gerbia savo klientų asmeninių duomenų konfidencialumą. Jūsų duomenys (Vardas, pavardė, adresas ir telefono Nr.) bus perduotas siuntų tarnyboms užsakymo pristatymo tikslai.

Pasirinkimo laisvė

 Kai kuriais atvejais užtenka tik Jūsų telefono Nr. informacijai apie siuntos pristatymą pateikti, taigi Jūs patys sprendžiate, kokius savo duomenis atskleisti mūsų įmonei. Nutarę neatskleisti savo duomenų,  Jūs galite negalėti naudotis kai kuriais ecohit.lt svetainės ištekliais. Vartotojai, nusprendę neužsisakyti nemokamų el.naujienų, negaus informacijos apie nuolaidas ir kitos svarbios informacijos, kurią siunčia svetainės administratorius. Jei  visgi per klaidą gavote naujienlaiškį, kurio nepageidavote, atsisakykite jo ir mes gerbsime Jūsų pasirinkimą. Jei nenorite atskleisti jokių duomenų, paskambinkite mums ar parašykite el.paštu ir rasime būdą, kaip įvykdyti Jūsų užsakymą.

Automatiškai įrašoma informacija (be asmeninių duomenų)

Jūsų apsilankymo ecohit.lt svetainėje metu pagrindinė ne asmeninė informacija (apsilankymų skaičius, paieškos raktiniai žodžiai, vidutinis svetainėje praleistas laikas, aplankyti puslapiai) yra įrašoma automatiškai (tai nepriklauso nuo registracijos). Ši informacija yra naudojama svetainės prieinamumui stebėti ir turiniui bei funkcionalumui gerinti. Jūsų duomenys nėra naudojami jokiems kitiems tikslams ar perduodami tretiesiems asmenims.

Slapukai

Slapukai yra mažos rinkmenos, laikinai saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske, kad, kitą kartą Jums apsilankius mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteris būtų atpažintas. Mūsų įmonė slapukus naudoja tik informacijai, susijusiai su svetainės lankomumu, rinkti.

Saugumas

UAB EKO PRO imasi visų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninius duomenis. Jūsų duomenys yra apsaugoti nuo praradimo, sunaikinimo, klastojimo, neteisėto naudojimo ir prieigos.

Informacija apie nepilnamečius

UAB EKO PRO pataria tėvams ir globėjams išmokyti savo vaikus atsargiai ir atsakingai naudoti savo asmeninius duomenis internete. Nepilnamečiai neturėtų palikti savo asmeninių duomenų ecohit.lt svetainėje be savo tėvų ar globėjų sutikimo. UAB EKO PRO nerenka ir nenaudoja nepilnamečių asmeninių duomenų be tėvų ar globėjų leidimo.

Nuorodos į kitus interneto puslapius

Ši privatumo politika taikoma http://www.ecohit.lt  tinklalapiui, priklausančiam UAB EKO PRO. Tinklalapyje gali būti nuorodų į tinklalapius, kuriems ši saugumo politika netaikoma.

Teisė į informaciją

Jei turite klausimų dėl privatumo politikos arba Jūsų asmeninių duomenų naudojimo, prašome susisiekti su mumis. El. pašto adresas info@ecohit.lt

Perspėjimas apie pasikeitimus

Informaciją apie visus mūsų privatumo politikos pasikeitimus pranešime mūsų svetainėje ir kitose vietose, kur tai yra būtina.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 11 03