Natūrali nebalinta jūros kempinė 14 cm

Nauja prekė

Natūrali nebalinta Viduržemio jūros kempinė Arcipelago 14 cm

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

9,90 € su PVM

Apie prekę

Viduržemio jūros kempinių klasika. Vidutinio dydžio porų kempinė itin vertinama dėl savo elastingumo ir ilgalaikiškumo. Tinka vaikų ir suaugusiųjų kūno higienai. Odos masažas šia kempine suaktyvina kraujo mikrocirkuliaciją. Šio tipo kempinės populiarios SPA procedūroms, puikiai tinka veido kaukių valymui

Taip pat kempinės plačiai naudojamos keramikų ir dailininkų, tinkamos dekoratyviajam sienų ar baldų dažymui, įvairių paviršių valymui, indų plovimui, naminių gyvūnų prausimui ir t. t.

Natūralios jūros kempinės yra ekologiškos; hipoalerginės; ilgaamžės;  natūraliai antibakterinės ir antigrybelinės; itin gerai sugeriančios drėgmę;  renkamos ir apdirbamos rankomis; 100 %  biologiškai suyrančios.

Naudojimas

Visada prieš naudojimą sudrėkinkite kempinę vandeniu. Po naudojimo išplaukite kempinę šaltu tekančiu vandeniu ir padėkite sausoje vietoje natūraliai išdžiūti.

Kiekviena kempinė – unikali. Kempines sukūrė gamta, todėl kiekvienos kempinės forma, dydis, spalva unikali. Kempinėse gali pasitaikyti smėlio, kriauklelių ar jūros augalų likučių. Tai neturi įtakos kempinių kokybei, o tik įrodo natūralią jų kilmę.

 

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Natūrali nebalinta jūros kempinė 14 cm

Natūrali nebalinta jūros kempinė 14 cm

Natūrali nebalinta Viduržemio jūros kempinė Arcipelago 14 cm

Deriniai