Natūrali itin švelni jūros kempinė 10 cm

Nauja prekė

Natūrali balinta Viduržemio jūros kempinė Fine, tinka netgi naujagimių priežiūrai

Smulkiau

10,80 € su PVM

Apie prekę

Prabangi itin švelni Viduržemio jūros kempinė, renkama net iki 150 m. gylyje. Tai smulkių porų aksominės išvaizdos kempinė, ivertinama dėl savo tvirtumo ir ilgalaikiškumo. Šios rūšies kempinės tinka naujagimių, kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų veido ir kūno higienai. Švelniai nuvalo nešvarumus nuo odos ir negyvas odos ląsteles bei stimuliuoja kraujotaką.

Kempinės naudojamos ir vertinamos keramikų ir dailininkų, tinka dekoratyviajam sienų ar baldų dažymui, įvairių paviršių valymui, indų plovimui ir t. t.

Balinta FINE DAMA kempinė daug švelnesnė ir minkštesnė už nebalintą, todėl rekomenduojama veido, naujagimių ir jautrios odos priežiūrai.

Natūralios jūros kempinės yra ekologiškos; hipoalerginės; ilgaamžės;  natūraliai antibakterinės ir antigrybelinės; itin gerai sugeriančios drėgmę;  renkamos ir apdirbamos rankomis; 100 %  biologiškai suyrančios.

Naudojimas

Visada prieš naudojimą sudrėkinkite kempinę vandeniu. Po naudojimo išplaukite kempinę šaltu tekančiu vandeniu ir padėkite sausoje vietoje natūraliai išdžiūti.

Kiekviena kempinė – unikali. Kempines sukūrė gamta, todėl kiekvienos kempinės forma, dydis, spalva unikali. Kempinėse gali pasitaikyti smėlio, kriauklelių ar jūros augalų likučių. Tai neturi įtakos kempinių kokybei, o tik įrodo natūralią jų kilmę.

 

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Natūrali itin švelni jūros kempinė 10 cm

Natūrali itin švelni jūros kempinė 10 cm

Natūrali balinta Viduržemio jūros kempinė Fine, tinka netgi naujagimių priežiūrai

Deriniai